image alt

2020 Yılında kurulan şirketimiz yapısal ve bitkisel alanda profesyonel ekiplerimizce ülkemizin her yerinde hizmet vermektedir.

Alt yapı, üst yapı, kavşak düzenlemeleri, rekreasyon alanları, konut projeleri, villa bahçeleri, yol ve refüj çalışmaları ve pek çok alanda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

Nitelikli projeler alanında önemli projelere imza atan firmamız sektöre öncülük etme yolunda emin adımlarla hızla büyüyüp gelişmektedir.

Aynı zamanda hazır rulo çim üretimi yapmakta olan firmamız, FIFA standartlarında %100 kuma ekili futbol stadı çimi üretmekte olup, bir çok futbol stadyumun zemin çalışmalarınıda yapmıştır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının yanı sıra siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için yürüdüğümüz bu yolda sektörel tüm yenilikleri yakından takip etmek ve en doğru şekilde uygulamak şirket ana politikamızdır.

Saygılarımızla,
Körfez Peyzaj


Vizyonumuz

Hazır rulo çim uygulamalarında sürdürülebilir, çevreye duyarlı, kaliteli tohumlarla en sağlıklı üretimi yapmayı, ihracata ağırlık vererek ülkemize değer katmayı hedefliyoruz. Tüm çalışmalarımızda, iş güvenliğine önem veriyoruz. Peyzaj uygulamalarımız da, en kaliteli ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Misyonumuz

Peyzaj uygulamalarında benimsediğimiz kalite standartlarının tüm sektörde uygulanabilir hale gelmesini hedefliyoruz. Peyzaj uygulamalarında endemik bitkilerin uyumlu ve korunaklı bir şekilde sunulmasına özen gösteriyoruz. Yerel tohum kullanımının savunuyor ve bu yönde çalışmalar yürütüyoruz.